Nie musisz znać się na wynajmie,
aby na nim zarabiać

Na czym polega usługa zarządzania najmem?

W ramach usługi zarządzania najmem przejmujemy wszystkie Twoje obowiązki jako właściciela mieszkania, a Ty co miesiąc otrzymujesz ustalony czynsz. Znajdziemy i zweryfikujemy najemców, przeprowadzimy remont oraz usuniemy usterki, będziemy monitorować płatności, zrobimy wszystkie opłaty oraz wykonamy wszystkie inne czynności, które normalnie musiałbyś wykonać samodzielnie.

Do kogo skierowana jest usługa zarządzania najmem?

do osób posiadających mieszkanie na wynajem w Warszawie lub sąsiadującej miejscowości

do osób, które nie mają wiedzy jak wynajmować mieszkania

do osób, które chciałyby zarabiać na nieruchomościach, ale nie mają czasu

do osób mieszkających w innym mieście lub za granicą

do osób, które wynajmowały już mieszkania i nadal chciałyby zarabiać na najmie, ale problemy z lokatorami i czas poświęcony na rozwiązywanie problemów spędzają im sen z powiek

Jak wygląda współpraca z nami?

Poznanie potrzeb


Każdy z nas jest inny, dlatego będziemy Cię traktować indywidualnie. Zależy nam na poznaniu Twoich potrzeb i oczekiwań, tak abyśmy mogli nawiązać wieloletnią i owocną współpracę.

Określenie profilu najemcy

Doradzimy jaka grupa najemców będzie najbardziej zainteresowana wynajęciem Twojej nieruchomości. Ma na to wpływ lokalizacja, układ mieszkania, liczba pokoi oraz ich wielkość, wyposażenie i standard.

Ocena gotowości do najmu

Wiedząc już komu chcesz wynająć swoją nieruchomość, powiemy Ci jakie są oczekiwania potencjalnych najemców. Doradzimy, czy bardziej opłaca się wynająć mieszkanie w obecnym stanie, czy może warto je odremontować lub odświeżyć i doposażyć w meble i sprzęt AGD.

Przygotowanie mieszkania

Jeżeli mieszkanie tego wymaga przeprowadzamy ustalone prace remontowe i doposażamy mieszkanie w niezbędne meble i sprzęt AGD.

Oszacowanie ceny najmu


Ustalenie odpowiedniej ceny najmu jest najtrudniejsze, dlatego bardzo ważne jest doświadczenie i znajomość rynku. Doradzimy przy jakiej cenie wynajmowanie mieszkania jest najbardziej dochodowe.

Przygotowanie oferty i prezentacja

Wykonamy za Ciebie home staging, sesję zdjęciową oraz przygotujemy treść ogłoszenia. Opublikujemy ogłoszenie w Internecie lub wykorzystamy inne źródła promocji, tak, aby skutecznie dotrzeć do docelowej grupy najemców. Będziemy umawiać najemców na spotkania i prezentować Twoje mieszkanie.

Weryfikacja najemcy


Traktujemy Twoje mieszkanie jak nasze własne, dlatego zależy nam na tym, żeby najemca o nie dbał i regulował płatności na czas. W tym celu przeprowadzamy selekcję najemców oraz weryfikujemy ich sytuację finansową.

Podpisanie umowy i przekazanie mieszkania

Umowa reguluje warunki najmu i jest najważniejszym dokumentem, dlatego zadbamy, aby chroniła Twoje interesy oraz była zgodna z przepisami prawa. Podczas przekazania mieszkania spisujemy szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy.

Monitoring

Podczas trwania najmu monitorujemy płatności czynszu i w razie potrzeby od razu reagujemy. Dokonujemy również okresowych inspekcji w mieszkaniu w celu sprawdzenia, czy najemca dba o jego stan.

Bieżąca obsługa

Na bieżąco w Twoim imieniu rozliczamy wszystkie media i rozrachunki ze spółdzielnią. W razie potrzeby usuwamy powstałe usterki i serwisujemy sprzęt AGD.

Zakończenie najmu

W momencie zakończenia najmu szczegółowo sprawdzamy stan techniczny lokalu z protokołem zdawczo-odbiorczym. Rozliczamy wszystkie media i w przypadku powstania zniszczeń, potrącamy odpowiednią kwotę z kaucji.

W ramach usługi zarządzania najmem oferujemy dwie formy współpracy

W oparciu o ustaloną procentową
prowizję od czynszu najmu netto

Współpraca na zasadach fair play. Zarabiamy tylko wtedy, kiedy mieszkanie jest wynajęte, a nasze wynagrodzenie stanowi z góry ustalony procent czynszu najmu netto. Gdy mieszkanie nie jest wynajęte, wykonujemy wszystkie czynności związane z pozyskaniem lokatorów i administrowaniem mieszkania całkowicie za darmo.

Z gwarancją czynszu

Rozwiązanie dla osób, które preferują stałe i stabilne przychody z najmu. W tym wariancie to my bierzemy na siebie całe ryzyko wynajęcia mieszkania, a Ty niezależnie od tego, czy mieszkanie jest wynajęte, czy nie, otrzymujesz co miesiąc z góry ustaloną kwotę czynszu.

Wiemy jak ważna jest pomoc, dlatego każdy miesiąc współpracy z nami oznacza jeden ciepły posiłek dla dzieci w ramach programu Pajacyk prowadzonego przez Polską Akcję Humanitarną. Współpracując z nami zmieniasz świat na lepszy.

Co zyskujesz powierzając nam mieszkanie w zarządzanie?

CZAS – wyręczymy Cię ze wszystkich obowiązków, a Ty będziesz mógł spędzać więcej wolnego czasu z rodziną lub przeznaczyć go na hobby i podróże.

BEZPIECZEŃSTWO – przeprowadzimy selekcję najemców oraz zweryfikujemy ich sytuację finansową, podpiszemy umowę najmu chroniącą Twoje interesy i pobierzemy kaucję.

PIENIĄDZE – powierzając nam swoją nieruchomość zarabiasz więcej, ponieważ dbamy o to, aby Twoja nieruchomość była wynajęta przez cały czas a wysokość czynszu maksymalizowała dochody.

ŚWIĘTY SPOKÓJ – to do nas lokatorzy będą dzwonić ze wszystkimi swoimi problemami, to my będziemy jeździć usuwać usterki i serwisować sprzęt, monitorować płatności, opłacać rachunki i wykonywać wszelkie inne czynności związane z profesjonalnym najmem.

Skontaktuj się z nami,
chętnie porozmawiamy


Przejdź do kontaktu